Ryszard Tarasiewicz może wrócić na ławkę trenerską

Ryszard Tarasiewicz może wrócić na ławkę trenerską fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89

Ryszard Tarasiewicz może niebawem zostać trenerem Arki Gdynia - podaje Janekx89.

„Coraz więcej wskazuje na to, że nowym trenerem walczącej o powrót do Ekstraklasy gdyńskiej Arki będzie Ryszard Tarasiewicz” - napisał na Twitterze Janekx89, który wcześniej zapowiedział odejście z klubu Dariusza Marca. Rozstanie z 52-letnim szkoleniowcem zostało już potwierdzone przez władze Arki.

Ostatnim miejscem pracy Tarasiewicza był GKS Tychy, z którego odszedł w marcu zeszłego roku. Tyszanie rozegrali pod jego wodzą 79 meczów (34 zwycięstwa, 21 remisów i 24 porażki). Z nim na ławce trenerskiej zajmowali czwarte i siódme miejsce w tabeli I ligi.

Wcześniej Tarasiewicz pracował w Śląsku Wrocław, Jagiellonii Białystok, ŁKS-ie Łódź, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz, Koronie Kielce i Miedzi Legnica.

Po 13 kolejkach Arka, mając na koncie 20 punktów, zajmuje szóste miejsce w tabeli I ligi. Oznacza ono grę w barażach o Ekstraklasę, ale do końca sezonu oczywiście jeszcze daleko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy