Sadio Mané priorytetem transferowym Realu Madryt

Sadio Mané priorytetem transferowym Realu Madryt fot. Liverpool FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Mirror

Powraca temat zainteresowania Realu Madryt piłkarzem Liverpoolu, Sadio Mané.

27-latek w przeszłości był już wielokrotnie łączony z „Królewskimi. Tak było chociażby latem 2018 roku, zanim do stolicy Hiszpanii przybył Eden Hazard. Zinédine Zidane na zadowolił się jednak Belgiem i jak informuje „The Mirror”, żąda od władz madryckiego klubu angażu piłkarza „The Reds”, czyniąc go jednocześnie priorytetem transferowym na najbliższe lato.

Francuski trener jest wielkim fanem umiejętności skrzydłowego i liczy na to, że już od przyszłego sezonu będzie miał go on w swoim zespole. W biurach Realu panuje z kolei przekonanie, że cała operacja pochłonęłaby maksymalnie 130-140 milionów funtów (145-155 milionów euro).

Wspomniane źródło donosi, że 13-krotni zdobywcy Pucharu Europy chcą skusić Sadio Mané do transferu perspektywą szeregu nowych wyzwań. Na razie nie wiadomo, jak do całej sprawy nastawiony jest sam zawodnik, który w przeszłości deklarował przywiązanie do barw Liverpoolu.

Podczas obecnego sezonu 61-krotny reprezentant Senegalu wziął udział w 38 spotkaniach, notując 18 trafień oraz 12 asyst. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy