Sadlok i Wojtkowski odejdą z Wisły Kraków?!

Sadlok i Wojtkowski odejdą z Wisły Kraków?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info| Piotr Wołosik

Maciej Sadlok i Kamil Wojtkowski mogą odejść z Wisły Kraków, a zainteresowanie ich usługami przejawia Jagiellonia Białystok.

Podopieczni Macieja Stolarczyka zaczęli ten sezon bardzo dobrze. Przez jakiś czas przewodzili nawet ligowej tabeli. Jednak trudna sytuacja finansowa klubu spowodowała, że z meczu na mecz prezentują się coraz słabiej.

Piłkarze nadal nie wiedzą, czy Wisła przystąpi do rundy wiosennej. Nie może dziwić zatem fakt, że niektórzy z nich rozglądają się za ewentualnym nowym miejscem pracy. Do tego grona zalicza się między innymi Jesús Imaz. Hiszpan znalazł się na celowniku Lecha Poznań.

Z Krakowem mogą pożegnać się także 29-letni Maciej Sadlok i 20-letni Kamil Wojtkowski. Ich sytuacji przygląda się bowiem Jagiellonia Białystok.

Obaj idealnie pasowaliby do filozofii transferowej, preferowanej przez tamtejsze władze. Wicemistrz Polski  stawia bowiem często na piłkarzy, którzy mogą występować na kilku pozycjach. Wyżej wymienieni zdecydowanie zaliczają się do tego grona.

Sadlok (środkowy lub lewy obrońca) rozegrał w tym sezonie piętnaście ligowych spotkań, natomiast Wojtkowski (ofensywny pomocnik lub skrzydłowy) zanotował 12 występów, w których zdobył jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy