Sassuolo wyceniło Scamaccę

Sassuolo wyceniło Scamaccę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere della Sera

Sassuolo dokonała wyceny Gianluki Scamakki.

21-latek spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Z tego też powodu przykuł uwagę mocniejszych ekip, które chętnie widziałyby go u siebie.

O napastniku mówiło się przede wszystkim w kontekście ekip występujących w lidze włoskiej, a więc o Fiorentinie, a także Milanie.

Pierwsza z tych ekip szuka kogoś, kto wzmocnić rywalizację w defensywie, z kolei zespół z San Siro chce nieco odciążyć Zlatana Ibrahimovicia, stąd pomysł na pozyskanie 21-latka.

Świadome ogromnego zainteresowania Sassuolo postanowiło wycenić swojego gracza przebywającego na wypożyczeniu w Genoi. Jeśli ktoś zatem zdecyduje się go pozyskać, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 20-25 milionów euro.

Scamacca rozegrał w tym sezonie łącznie 12 spotkań. Jego dorobek to sześć goli i jedna asysta.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy