Sassuolo wyceniło Scamaccę

Sassuolo wyceniło Scamaccę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere della Sera

Sassuolo dokonała wyceny Gianluki Scamakki.

21-latek spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Z tego też powodu przykuł uwagę mocniejszych ekip, które chętnie widziałyby go u siebie.

O napastniku mówiło się przede wszystkim w kontekście ekip występujących w lidze włoskiej, a więc o Fiorentinie, a także Milanie.

Pierwsza z tych ekip szuka kogoś, kto wzmocnić rywalizację w defensywie, z kolei zespół z San Siro chce nieco odciążyć Zlatana Ibrahimovicia, stąd pomysł na pozyskanie 21-latka.

Świadome ogromnego zainteresowania Sassuolo postanowiło wycenić swojego gracza przebywającego na wypożyczeniu w Genoi. Jeśli ktoś zatem zdecyduje się go pozyskać, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 20-25 milionów euro.

Scamacca rozegrał w tym sezonie łącznie 12 spotkań. Jego dorobek to sześć goli i jedna asysta.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy