Schalke na zakupach. 23 miliony za pomocnika!

Schalke na zakupach. 23 miliony za pomocnika!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttosport

Schalke 04 złożyło ofertę za Mario Leminę.

Juventus pozwolił sobie na spore wydatki podczas tegorocznego okna transferowego i dyrektor sportowy "Starej Damy", Giuseppe Marotta, chciałby teraz odzyskać część wydanej sumy. W tym celu Turyn może opuścić Mario Lemina, który w tym roku został permanentnie wykupiony z Marsylii za niecałe dziesięć milionów euro.

Po Francuza zgłaszało się wiele klubów, w szczególności z Anglii, z Leicester i Stoke na czele. Włosi pozostawali jednak nieugięci i zdecydowali, że nie ma aż takiej konieczności przeprowadzania transferu pomocnika i zostanie on sprzedany jedynie w przypadku pojawienia się oferty powyżej 20 milionów euro. Jak podaje "Tuttosport", Schalke 04 zaoferowało "Bianconerim" 23 miliony euro i mistrzowie Włoch są gotowi przystać na tę propozycję.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy