Scott McTominay z opcją opuszczenia Manchesteru United w styczniu

Scott McTominay z opcją opuszczenia Manchesteru United w styczniu fot. Jamie Johnston/Focus Images Ltd
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Scott McTominay, który ma problemy z regularną grą w Manchesterze United, nadal przykuwa uwagę Fulham - podaje Sky Sports.

„Czerwone Diabły” latem były otwarte na definitywne pozbycie się gwiazdy reprezentacji Szkocji. Z ofertą zgłosiło się między innymi Fulham.

Londyńczycy zaproponowali wypożyczenie. Taką formą transakcji zainteresowania nie wyrazili pracodawca oraz sam zawodnik.

Wobec fiaska transferowego zespołu nie zmienił João Palhinha.

Coraz więcej mówi się jednak o tym, że Portugalczyk w styczniu będzie mocno adorowany i może skończyć się to odejściem.

Zważywszy na ten fakt, „Biali” nadal mają Scotta McTominaya na swojej liście życzeń.

Według Sky Sports zimą z pewnością jedenasta ekipa Premier League nawiąże kontakt z Manchesterem United, celem wypracowania stosownego porozumienia.

Dopiero po sprowadzeniu następcy „zielone światło” na przeprowadzkę otrzymać może Palhinha.

28-latek w końcówce okna zjawił się w Niemczech, aby sfinalizować transfer do Bayernu Monachium. Jako że jednak zespołowi z Craven Cottage nie udało się pozyskać nowego defensywnego pomocnika, musiał on wrócić do Anglii.

Dorobek McTominaya z trwającego sezonu to pięć występów, w tym trzy kilkuminutowe epizody.

Zimą na rozstaniu powinno zatem zależeć wszystkim stronom.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy