Sekretne rozmowy w sprawie Aubameyanga

Sekretne rozmowy w sprawie Aubameyanga
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mirror

Manchester United prowadzi sekretne rozmowy z przedstawicielami Pierre-Emericka Aubameyanga.

"Daily Mirror" donosi, że "Czerwone Diabły" odbyły już pierwsze sekretne spotkanie z ludźmi dbającymi o interesy Gabończyka i na najbliższe dni zaplanowano kolejne. Napastnik Borussii ma być pierwszym z wielkich letnich wzmocnień klubu z Old Trafford.

W Dortmundzie zarzekają się, że 26-latek nie jest na sprzedaż, ale ogromne pieniądze mogą zmienić stanowisko Niemców. Brytyjski tabloid przekonuje, że United jest gotowe zaoferować 60 milionów funtów.

Oczywiście Manchester musi liczyć się z konkurencją, szczególnie ze strony Realu. Jeśli "Królewscy" zdecydowaliby się na kupno bramkostrzelnego snajpera, wyrosną wówczas na zdecydowanych faworytów. Nie jest bowiem tajemnicą, że Gabończyk obiecał swojemu zmarłemu dziadkowi, że kiedyś zagra w madryckim zespole.

Anglicy mogą napotkać także inny problem. Jeśli nie zajmą lokaty, która umożliwi im występy w następnej edycji Ligi Mistrzów, Aubameyang może im po prostu odmówić.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy