Sensacyjny powrót Rudniewa do Lecha Poznań?

Sensacyjny powrót Rudniewa do Lecha Poznań?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy / Transfery.info

Pojawiła się spora szansa powrotu Artjoma Rudniewa do polskiej Ekstraklasy. HSV rozważa wypożyczenie Łotysza do Lecha Poznań.

Rudniew który latem przeszedł z Lecha do HSV za 3,5 miliona euro, nie imponuje taka skutecznością jak w Polsce. Dlatego działacze klubu z Bundesligi, są skłonni wypożyczyć zawodnika do Lecha, pod warunkiem że nie będą musieli wpłacić do klubu jednej z rat za transfer (przypomnijmy, że Lech zgodził się na zapłatę w ratach).

Andrzej Juskowiak w rozmowie z Przeglądem Sportowym, przyznaje że jedną z przyczyn słabej skuteczności napastnika, są słabi partnerzy, którzy nie dogrywają dobrych piłek.

– Dlaczego tak się dzieje? Artjom Rudniew na pewno nie spala się psychicznie. Pamiętam go z gry w Lechu Poznań: gdy marnował sytuację na boisku, na drugi dzień zachowywał się, jakby nic się nie stało.No i nie jest piłkarzem w rodzaju Roberta Lewandowskiego, który potrafi przyjąć piłkę, utrzymać ją, rozegrać i uczestniczyć w akcji kombinacyjnej – twierdzi Juskowiak.

Rudniew dla HSV rozegrał do tej pory 13 spotkań i strzelił 3 bramki. Głównie wchodził jako zmiennik, podobno ma to się zmienić w dzisiejszym meczu, ponieważ kilku podstawowych zawodników jest kontuzjowanych.

W Lechu zawodnik miał status gwiazdy, zdobył dla klubu z Poznania 57 bramek w 73 meczach. Taki transfer na pewno pomoże im w walce o tytuł.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy