Serge Aurier odrzuca zaloty Nantes. Iworyjczyk liczy na inny kierunek

Serge Aurier odrzuca zaloty Nantes. Iworyjczyk liczy na inny kierunek fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Foot Mercato | RMC Sport

Serge Aurier, który pozostaje od początku lipca bez zatrudnienia, odrzucił ofertę FC Nantes. Iworyjczyk pozostaje w kontakcie z drużynami z Włoch, Anglii i Hiszpanii – donosi „Foot Mercato”.

29-letni boczny defensor przez ostatni niecały rok bronił barw Villarrealu. Jego postawa nie przekonała działaczy „Żółtej łodzi podwodnej”, którzy finalnie nie zaproponowali mu nowej umowy.

Wychowanek Lens nie narzeka na brak zainteresowania. Prawy obrońca podchodzi jednak ze spokojem do swojej dalszej przyszłości i analizuje każdą możliwą opcję.

Jedną z nich była współpraca z FC Nantes. Perspektywa gry na Stade de la Beaujoire nie przekonała Auriera, a więc ten odrzucił propozycję francuskiej ekipy, która, dzięki triumfie w ubiegłej edycji Pucharu Francji zagwarantowała sobie udział w Lidze Europy.

81-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej liczy na oferty od większych klubów. Jeszcze niedawno piłkarz prowadził rozmowy z Atlético Madryt, lecz te ostatecznie zakończyły się fiaskiem.

29-latek nie rozważa na ten moment powrotu do swej drugiej ojczyzny, a więc Francji, pragnąc zasilić kadrę drużyny z Hiszpanii, Włoch lub Anglii. Jak podaje „Foot Mercato”, Aurier pozostaje w kontakcie z ekipami z dwóch ostatnich państw.

Niedawne doniesienia „RMC Sport” sugerują, iż jego angaż sondują Nottingham Forest i Fulham - obydwie drużyny nie przystąpiły jeszcze do negocjacji.

Były piłkarz Paris Saint-Germain i Tottenhamu już wkrótce powinien podjąć decyzję odnoście swej przyszłości.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy