Serge Aurier z szansami na pozostanie w LaLidze

Serge Aurier z szansami na pozostanie w LaLidze fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto

Atlético Madryt rozważa sięgnięcie po Serge'a Auriera - poinformował Matteo Moretto.

„Los Rojiblancos” rozstali się w przeciągu kilku miesięcy z dwoma prawymi obrońcami - Kieranem Trippierem (Newcastle United) i Šime Vrsaljko (Olympiakosem).

Do tej pory hiszpańskiemu klubowi nie udało się sprowadzić w ich miejsce nowego nominalnego bocznego defensora. Z kolei pozyskany zimą wszechstronny Daniel Wass nie okazał się wystarczająco dobrym rozwiązaniem powstałego kłopotu dla trenera Diego Simeone.

Z tego powodu Atlético Madryt rozgląda się usilnie na rynku za wartościowym zawodnikiem i zaczęło poważnie zastanawiać się nad sięgnięciem po Serge'a Auriera, o czym poinformował Matteo Moretto.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej pozostaje obecnie bez pracodawcy po tym, jak Villarreal nie zdecydował się na przedłużenie z nim współpracy po zakończeniu ostatniego sezonu.

29-letni piłkarz dołączył do „Żółtej łodzi podwodnej” w październiku ubiegłego roku. Od tego czasu udało mu się wystąpić w 23 meczach hiszpańskiego zespołu i zanotować w nich dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy