Sergio Agüero z atakiem arytmii podczas transmisji na żywo [WIDEO]

Sergio Agüero z atakiem arytmii podczas transmisji na żywo [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Sergio Agüero w połowie grudnia 2021 roku został zmuszony do zakończenia kariery przez problemy z sercem. Ataku arytmii Argentyńczyk doświadczył stosunkowo niedawna, w trakcie transmisji na żywo w Internecie.

Środkowy napastnik przez lata dostarczał emocji kibicom, a to za sprawą wielu wspaniałych i bardzo ważnych bramek. Znakomitą skutecznością popisywał się on w

Manchesterze City, w którym poza statusu klubowej legendy jest on najlepszym strzelcem w historii.

Na pomoc Argentyńczyka bardzo liczono w stolicy Katalonii, ale już po kilku miesiącach od transferu zakończył on przygodę nie tylko z FC Barceloną. Lekarze przekonali go, że musi zakończyć definitywnie karierę piłkarską.

Po dekadzie spędzonej na Etihad Stadium u atakującego wykryto problemy z sercem. Kibice oraz klubowi koledzy starali się wspierać zawodnika, dodając mu otuchy w trudnych chwilach. On sam wierzył, że uda mu się jeszcze wrócić na boiska.

15 grudnia 2021 roku to data zawieszenia przez „Kuna” korków na kołku.

Oglądamy go jedynie sporadycznie w meczach pokazowych Kings League.

***

Sergio Agüero z pierwszą bramką w Kings League [WIDEO] | Którzy znani piłkarze biorą udział w rozgrywkach?

***

Ibai Llanos, influencer zaangażowany w projekt, rozmawiał z Sergio Agüero podczas transmisji na Twitchu.

W pewnej chwili 34-latek zamilkł, łapiąc się za serce. Okazało się, że doświadczył ataku arytmii.

– Co się z tobą dzieje? Czy wszystko w porządku? – zapytał Llanos.

– Myślę, że po prostu miałem mini arytmię – wyznał Agüero.

– Teraz? W tej chwili? Czy chcesz iść do lekarza? – dopytywał Llanos.

– Nie, mam chip i on wysyła sygnał do urządzenia – stwierdził Agüero.

Pięciokrotny mistrz Anglii w przeszłości grał jeszcze w Independiente oraz Atlético Madryt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy