Sergio Ramos z zaskakującym zwrotem akcji?! Nowy klub gotowy włączyć się do walki o Hiszpana

Sergio Ramos z zaskakującym zwrotem akcji?! Nowy klub gotowy włączyć się do walki o Hiszpana fot. Brais Seara / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com

Sergio Ramos znalazł się w kręgu zainteresowań Arsenalu - przekonuje Goal.com.

Doświadczony obrońca stał się niezwykle łakomym kąskiem na rynku transferowym po tym, jak stało się jasne, że nie podpisze nowego kontraktu z Realem Madryt.

Do tej pory panowało w mediach przekonanie, że największe szanse na zgarnięcie 35-letniego zawodnika ma Paris Saint-Germain, które miało już rzekomo osiągnąć pełne porozumienie z wielokrotnym reprezentantem Hiszpanii.

Inne stanowisko w tej sprawie przedstawia Goal.com i przekonuje, że Sergio Ramos rzeczywiście prowadzi rozmowy z ekipą z Parc des Princes, ale do tej pory nie otrzymał ze strony francuskiego klubu żadnej oficjalnej oferty.

Wspomniane źródło uważa, że ta opieszałość ze strony drużyny z Ligue 1 może kosztować ją nawet utratę szansy na sprowadzenie defensora, ponieważ do walki o jego względy wkracza powoli nowych gracz w postaci... Arsenalu.

„Kanonierzy” nawiązali kontakt z otoczeniem 35-latka i poprosili o przekazywanie im bieżących informacji o postępach negocjacji prowadzonych przez inne zespoły z Hiszpanem, aby móc w niedalekim czasie ewentualnie włączyć się do rywalizacji o podpis doświadczonego zawodnika.

Na chwilę obecną drużyna z Londynu ma mimo wszystko niewielkie szanse na nawiązanie współpracy z Ramosem, ponieważ jemu zależy przede wszystkim na zasileniu szeregów ekipy, która będzie w nadchodzącym sezonie rywalizować w Lidze Mistrzów. Tymczasem Arsenal skupi się w zbliżającej kampanii wyłącznie na grze na krajowym podwórku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy składy [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy