Serie A: Mecz Torino - Sassuolo przełożony [OFICJALNIE]

Serie A: Mecz Torino - Sassuolo przełożony [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Serie A I Torino

Zaplanowany na piątkowy wieczór mecz Serie A pomiędzy Torino a Sassuolo nie odbędzie się zgodnie z planem.

Pierwotnie spotkanie 24. kolejki ligi włoskiej miało rozpocząć się jutro o 20:45. Wiadomo już, że do tego nie dojdzie. To efekt zarażeń koronawirusem.

Torino poinformowało ostatnio o ośmiu zarażeniach w klubie, w tym siedmiu przypadkach wśród piłkarzy. Wszyscy od razu zostali odizolowani od reszty jego pracowników.

Władze Serie A wyznaczyły już nowy termin meczu. Zostanie on rozegrany w środę 17 marca. Początek o 15:00.

Zdecydowanie wyżej w tabeli ligi włoskiej znajduje się obecnie Sassuolo, które z dorobkiem 35 punktów zajmuje ósme miejsce. Torino zdobyło na razie 20 „oczek” i jest siedemnaste.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy