Serie A: Ogromny chaos przed meczem Parma - Spal. Zawody przekładano trzykrotnie!

Serie A: Ogromny chaos przed meczem Parma - Spal. Zawody przekładano trzykrotnie!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lega Serie A | Parma | SPAL

Do starcia pomiędzy Parmą a SPAL zgodnie z nowym harmonogramem miało dojść dziś o godzinie 12:30. Tuż przed pierwszym gwizdkiem arbitra podjęto jednak decyzję o przełożeniu zawodów w czasie. Jak się okazało, sytuacja powtórzyła się jeszcze dwukrotnie.

Nie tak dawno postanowiono, że w trwający weekend zostanie rozegrana zaległa 26. kolejka Serie A. Na pierwszy ogień pójść miało spotkanie Parma - Spal. Miało, bo nie doszło ono do skutku w pierwotnym terminie.

Początkowo zawody zaplanowano na godzinę 12:30, lecz tuż przed wyjściem piłkarzy na murawę sędzia Luca Pairetto nakazał im powrót do szatni. Wówczas zapadła decyzja o przesunięciu meczu na godzinie 13:00. Również tym razem nic z tego nie wyszło.

Kiedy z kolei postanowiono przesunąć zawody na godzinę 13:15, zawodnicy rozpoczęli dopiero ponowną rozgrzewkę. W efekcie organizator rozgrywek poinformował, że mecz odbędzie się 30 minut później, czyli od 13:45. Przypomnijmy, że w starciu nie uczestniczą kibice.

W składzie SPAL znalazło się dwóch Polaków: Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy