Serie A: Ogromny chaos przed meczem Parma - Spal. Zawody przekładano trzykrotnie!

Serie A: Ogromny chaos przed meczem Parma - Spal. Zawody przekładano trzykrotnie!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Lega Serie A | Parma | SPAL

Do starcia pomiędzy Parmą a SPAL zgodnie z nowym harmonogramem miało dojść dziś o godzinie 12:30. Tuż przed pierwszym gwizdkiem arbitra podjęto jednak decyzję o przełożeniu zawodów w czasie. Jak się okazało, sytuacja powtórzyła się jeszcze dwukrotnie.

Nie tak dawno postanowiono, że w trwający weekend zostanie rozegrana zaległa 26. kolejka Serie A. Na pierwszy ogień pójść miało spotkanie Parma - Spal. Miało, bo nie doszło ono do skutku w pierwotnym terminie.

Początkowo zawody zaplanowano na godzinę 12:30, lecz tuż przed wyjściem piłkarzy na murawę sędzia Luca Pairetto nakazał im powrót do szatni. Wówczas zapadła decyzja o przesunięciu meczu na godzinie 13:00. Również tym razem nic z tego nie wyszło.

Kiedy z kolei postanowiono przesunąć zawody na godzinę 13:15, zawodnicy rozpoczęli dopiero ponowną rozgrzewkę. W efekcie organizator rozgrywek poinformował, że mecz odbędzie się 30 minut później, czyli od 13:45. Przypomnijmy, że w starciu nie uczestniczą kibice.

W składzie SPAL znalazło się dwóch Polaków: Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy