Shearer: Po tych trzech transferach Manchester United mógłby rywalizować o najwyższe cele

Shearer: Po tych trzech transferach Manchester United mógłby rywalizować o najwyższe cele
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Sun

Alan Shearer wypowiedział się na temat przyszłości i planów transferowych Manchesteru United.

Letnie okno transferowe będzie specyficznym okresem. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która w pewien sposób storpedowała letnie plany wielu klubów.

Z kłopotów niewiele robi sobie Manchester United, który planuje, by w lecie sprowadzić między innymi Jadona Sancho i Jacka Grealisha. Ponadto do gry na Old Trafford przymierzany jest także Harry Kane.

Do sprawy ewentualnych wzmocnień „Czerwonych Diabłów” postanowił odnieść się legendarny Alan Shearer.

- Solskjaer miał rację, mówiąc, że w lecie wiele klubów będzie sprzedawało piłkarzy, by utrzymać płynność finansową. Inni będą rozmyślać, kogo oddać, z kolei United są w zdecydowanie odmiennej sytuacji.

- Oni mają naprawdę duże możliwości finansowe. Będą na uprzywilejowanej pozycji. Teraz muszą tylko odpowiednio się przygotować i wykorzystać z zimną krwią sytuację, którą mamy na rynku -dodaje.

Były napastnik twierdzi, że Manchester United powinien sprowadzić, co najmniej trzy nowe nazwiska.

- Jeśli chcą przynajmniej zbliżyć się do walki o mistrzostwo, potrzebują trzech, a może nawet czterech, potężnych wzmocnień. Nie dziwi mnie fakt, że chcą Sancho, Kane'a i Grealisha. To świetni gracze. Z nimi można rywalizować o najwyższe cele - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy