Skandaliczne zachowanie Obraniaka. To jego koniec?

Skandaliczne zachowanie Obraniaka. To jego koniec?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Ludovic Obraniak znów dał o sobie znać, choć tym razem nie ze względu na boiskowe dokonania.

Były reprezentant Polski od kilku tygodni przeżywa trudne chwile. W lutym stało się jasne, że Maccabi Hajfa nie przedłuży z nim wygasającej z końcem czerwca umowy, przez co pomocnik musi poszukiwać nowego zespołu. Jednocześnie stracił miejsce w pierwszym składzie i rzadko pojawia się na murawie.

W ostatnim spotkaniu z Beitarem Jerozolima zasiadł na ławce i kiedy trener wykorzystał trzy zmiany, 31-latek wpadł w furię. Wiedząc, że nie dostanie szansy, zdjął z siebie koszulkę i rzucił ją w stronę trybun, na których zasiadali... kibice rywali. W ten sposób pokazał, ile znaczą dla niego reprezentowane barwy.

Teraz Obraniaka czeka prawdopodobnie surowa kara. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy