Składy na Lech Poznań - Wisła Kraków

Składy na Lech Poznań - Wisła Kraków
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lech Poznań I Wisła Kraków

Znamy składy na sobotni mecz Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków.

W tym momencie wyżej w tabeli jest Lech, który z dorobkiem 15 punktów zajmuje ósme miejsce. Mająca na koncie 11 „oczek” Wisła jest dwunasta.

Maciej Stolarczyk nie może dzisiaj skorzystać z wielu podopiecznych. Z różnych powodów nieobecni są m.in. Jakub Błaszczykowski, Aleksander Buksa, Łukasz Burliga, David Niepsuj, Jakub Bartosz, Paweł Brożek, Lukas Klemenz i Maciej Sadlok. W jedenastce „Białej Gwiazdy” znaleźli się za to 19-letni Marcin Grabowski oraz Przemysław Zdybowicz.

Początek spotkania o 17:30.

LECH POZNAŃ: Van der Hart; Gumny, Satka, Crnomarković, Puchacz, Jóźwiak, Muhar, Moder, Kamiński, Jevtić, Gytkjaer.
Ławka: Szymański, Tomczyk, Żamaletdinow, Dejewski, Cywka, Skrzypczak, Kostewycz, Amaral, Marchwiński.

WISŁA KRAKÓW: Buchalik; Grabowski, Wasilewski, Janicki, Boguski, Michał Mak, Basha, Savicević, Silva Rocha, Wojtkowski, Zdybowicz.
Ławka: Lis, Szota, Drzazga, Chuca, Szot, Kumah, Pawłowski.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy