Składy na Łotwa - Polska

Składy na Łotwa - Polska
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Poznaliśmy składy na czwartkowe spotkanie eliminacji Euro 2020 pomiędzy Łotwą a Polską.

Podopieczni Jerzego Brzęczka stracili punkty we wrześniowych starciach ze Słowenią (0:2) oraz Austrią (0:0), ale i tak przewodzą tabeli grupy G. Biało-czerwoni mają na koncie 13 „oczek”. Ich dzisiejszy rywal - zero.

W porównaniu do ostatniego meczu z Austriakami do jedenastki wskoczyli Wojciech Szczęsny, Maciej Rybus, Mateusz Klich i Sebastian Szymański. Dla tego ostatniego będzie to debiut w dorosłej kadrze od pierwszej minuty.

Początek spotkania o 20:45.

ŁOTWA: Vanins; J. Jagodinskis, Oss, Dubra, Maksimenko, Ikaunieks, Rugins, Laizans, Gutkovskis, Kigurs, Rakels.
Ławka: Ozols, Steinbors, Kamess, D. Ikaunieks, Karasausks, Ciganiks, Tarasovs, Cernomordijs, Punculs, Uldrikis, Tobers.

POLSKA: Szczęsny; Kędziora, Bednarek, Glik, Rybus, S. Szymański, Klich, Krychowiak, Zieliński, Grosicki, Lewandowski.
Ławka: Skorupski, Majecki, Reca, Jędrzejczyk, Cionek, Góralski, Milik, Furman, Kądzior, Bereszyński, Frankowski, Piątek.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy