Składy na mecz Polska - Niemcy. „Last dance” Jakuba Błaszczykowskiego [OFICJALNIE]

Składy na mecz Polska - Niemcy. „Last dance” Jakuba Błaszczykowskiego [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Łączy nas Piłka

Jakub Błaszczykowski pożegna się z reprezentacją Polski, pojawiając się na boisku w starciu z Niemcami. Poznaliśmy składy na ten szczególny mecz.

Dzisiaj wszystkie reflektory spadają na postać Jakuba Błaszczykowskiego, który po latach wiernej służby w narodowym trykocie, otrzyma szansę na uroczyste pożegnanie z reprezentacją.

Fakt ten dodaje sporo do meczu, który sam w sobie od zawsze generuje spore zainteresowanie. 

„Biało-Czerwoni” do tej pory trzynastokrotnie przegrywali z Niemcami. Siedmiokrotnie potrafili zremisować i zaledwie raz wygrać. Stało się to w 2014 roku, gdy podczas meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2016 wygrali 2:0 po bramkach Arkadiusza Milika i Sebastiana Mili.

W ten szczególny dzień liczymy na powtórkę. Tym bardziej że ostatnie spotkania pokazują, że nasi zachodni sąsiedzi nie są w formie.

Decyzją Fernando Santosa Jakub Błaszczykowski z opaską kapitańską wystąpi od pierwszych minut.

Początek spotkania o godzinie 20:45. Transmisję zapewnią Polsat Sport Premim 1, TVP 1 i TVP Sport.

***

Składy na mecz Polska - Niemcy:

Polska:

Szczęsny - Kędziora, Bednarek, Kiwior, Bereszyński - Kamiński, D. Szymański, Błaszczykowski, Zieliński, S. Szymański - Lewandowski.

Ławka:

Skorupski, Drągowski, Wiśniewski, Wieteska, Bielik, Milik, Linetty, Świderski, Skóraś, Frankowski, Zalewski, Slisz, Lederman.

Niemcy:

Ter Stegen - Kehrer, Rüdiger, Thiaw - Hofmann, Kimmich, Can, Musiala, Henrichs - Wirtz - Havertz

Ławka:

Leno, Trapp - Ginter, Raum, Schlotterbeck, Brandt, Goretzka, Gosens, Gündogan, Sané, Wolf, Füllkrug.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy