Sklepy PSG mają być gotowe na transfer Messiego

Sklepy PSG mają być gotowe na transfer Messiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Robin Bairner I Footballtransfers.com

Paris Saint-Germain jest coraz bardziej pewne, że pozyska Leo Messiego - pisze Robin Bairner na łamach portalu Footballtransfers.com.

Świadczyć o tym mają informacje przekazane przez dział marketingu PSG kierownikom znajdujących się w stolicy Francji sklepów z klubowymi gadżetami. Usłyszeli oni, że mają być gotowi na zwiększenie obrotów związane z przenosinami Argentyńczyka do Paryża po zakończeniu sezonu. Podobne komunikaty otrzymały wszystkie sklepy partnerskie. Mają się one przygotować na wzmożone zainteresowanie wywołane hitowym transferem Messiego.

Bairner dodaje, że PSG nie poinformowało na razie sklepów, jaki numer otrzyma Argentyńczyk. Z dziesiątką na plecach, z którą gra w Barcelonie, w Paryżu występuje Neymar. Nie wiadomo, jak zostałoby to rozstrzygnięte.

Czas pokaże, czy powyższe doniesienia się sprawdzą. Póki co brzmią raczej życzeniowo, ale podobne marketingowe przecieki już kilka razy okazywały się prawdziwe.

Odejście Messiego z Barcelony, z którą łączy go kontrakt tylko do 30 czerwca 2021 roku, jest jak najbardziej możliwe. Póki co na stole nie ma jednak żadnej oficjalnej oferty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy