Skończyło się tylko na strachu. Kluczowy piłkarz Realu Madryt będzie gotowy do gry w najbliższym meczu
2025-11-17 16:18:40; Aktualizacja: 42 minuty temu
Reprezentacja Hiszpanii odesłała Deana Huijsena do klubu z powodu bólu mięśni. Po wdrożeniu kilkudniowego odpoczynku zawodnik Realu Madryt będzie w stanie zagrać Elche w dniu 23 listopada - informuje José Luis Sánchez z „El Chiringuito TV”.
Środkowy obrońca nie zagrał przeciwko Gruzji, ponieważ odczuwał dyskomfort mięśniowy. Mimo tego sztab zdecydował o pozostawieniu go w kadrze, licząc, że gracz dojdzie do pełni sił.
Tak się nie stało, dlatego 16 listopada po konsultacji z Realem Madryt odesłano piłkarza do klubu.
Xabi Alonso nie ma się o co bać, zapewnia José Luis Sánchez.Popularne
Jak przekazał dziennikarz „El Chiringuito TV”, lekarze „Los Blanos” nie stwierdzili u defensora żadnej kontuzji. Zalecili za to kilkudniowy odpoczynek od treningów.
Dean Huijsen nie brał udział w dzisiejszych zajęciach na murawie. Został w klubowych budynkach.
Najważniejsza wiadomość jest taka, że kluczowy zawodnik w ekipie Alonso ma być w pełni gotowy na niedzielne spotkanie z Elche.
20-latkowi w ostatnim czasie przydarzały się błędy, co najprawdopodobniej wynikało ze zmęczenia. W stolicy Hiszpanii liczą, że po krótkim odpoczynku Huijsen wróci nie tylko zmotywowany, ale przede wszystkim skoncentrowany.
✅🇪🇸 "HUIJSEN NO tiene LESIÓN y podrá JUGAR en ELCHE".
— El Chiringuito TV (@elchiringuitotv) November 17, 2025
ℹ️Información de @JLSanchez78 sobre el central tras ser desconvocado con España. pic.twitter.com/StjqeQ4JnF













![FC Barcelona z „zielonym światłem”. Katalończycy wracają na Camp Nou [OFICJALNIE]](img/photos/91261/170x113/fcbarcelona-campnou.jpg)



![Oprawa niewpuszczona na mecz z Holandią została wyświetlona na Pałacu Prezydenckim [WIDEO]](img/photos/112731/90x60/oprawa.jpg)











