Sky Sports: Maximiliano Gómez zdecydowany na przeprowadzkę do Anglii

Sky Sports: Maximiliano Gómez zdecydowany na przeprowadzkę do Anglii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Jak podaje Sky Sports, Maximiliano Gómez chce przenieść się do West Hamu.

Urugwajski napastnik Celty Vigo od dawna znajduje się na celowniku „Młotów”. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami brytyjskich dziennikarzy 22-letni napastnik jest zdecydowany na przeprowadzkę do londyńskiego klubu. Cały czas nie doszedł jednak do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu.

Swego czasu West Ham proponował Celcie za Urugwajczyka 32 miliony euro. Hiszpański klub utrzymywał jednak, że nie pożegna się z nim za mniej niż 50 milionów, na którą to kwotę opiewa klauzula wykupu wpisana w kontrakt Gómeza.

Napastnik trafił do Celty przed dwoma laty. W minionym sezonie strzelił 13 goli w LaLiga, a jego łączny dorobek w niej to 71 spotkań, 31 bramek i 10 asyst.

West Ham może przejść do ofensywny w sprawie pozyskania Gómeza, ponieważ londyński klub chce opuścić Marko Arnautović. Austriak złożył w ostatnich dniach „transfer request”, a więc oficjalną prośbę o zgodę na odejście.

Sky Sports dodaje, że wstępne porozumienie z Celtą w sprawie transferu Gómeza osiągnęła również Valencia, ale nie wiadomo, czy będzie ona w stanie go przeprowadzić.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy