Smokowski wraca do gry. Znów będzie można zobaczyć go w telewizji!

Smokowski wraca do gry. Znów będzie można zobaczyć go w telewizji! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport.pl

Tomasz Smokowski, jeden z najbardziej znanych i lubianych komentatorów w Polsce, rozpocznie w nadchodzących dniach współpracę z Polsatem.

Pierwsze informacje mówiące o tym, że Smokowski, który przez 23 lata był związany ze stacją Canal+, wróci do telewizji pojawiły się kilka miesięcy temu. Już wtedy „Presserwis” był przekonany, że dziennikarz rozpocznie jesienią bieżącego roku współpracę z Polsatem, gdzie będzie odpowiedzialny między innymi za prowadzenie studia oraz komentowanie spotkań Ligi Mistrzów.

Teraz te doniesienia potwierdza także „Sport.pl”. Według wspomnianego źródła, Tomasz Smokowski podpisał już umowę z nowym pracodawcą i zadebiutuje na ekranie nowej stacji przy okazji inauguracji fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Znany i ceniony dziennikarz sportowy ma najpierw poprowadzić studio w Polsat Sport Premium. Później będzie także komentował poszczególne mecze elitarnych rozgrywek klubowych w Europie.

Polsat w ostatnich tygodniach rozpoczął także współpracę z Arturem Wichniarkiem, Tomaszem Łapińskim i Jackiem Zielińskim. Dołączyli oni do grona znanych ekspertów, komentatorów i prezenterów stacji takich jak Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Bożydar Iwanow, Tomasz Hajto czy Paulina Chylewska.

Tomasz Smokowski dopiero na początku września może rozpocząć pracę w nowej telewizji, ponieważ do końca sierpnia obowiązuje go zakaz konkurencji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy