Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny fot. Instagram
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Richard Martin (Twitter) | AS | Radio Galega

Fiodor Smołow udał się w podróż prywatnym samolotem do Rosji bez zgody zarządu Celty Vigo - poinformowało „Radio Galega”.

Hiszpania toczy zaciętą walkę z koronawirusem i powoli zaczyna kontrolować przebieg pandemii w swoim kraju za sprawą wprowadzanych wymogów bezpieczeństwa.

Niestety na Półwyspie Iberyjskim wciąż nie brakuje przypadków łamania obowiązujących wytycznych przez ludzi, którzy wyżej od zdrowia własnego i innych stawiają swoje osobiste sprawy.

Trudno wymagać odpowiedniego zachowania od przeciętnych obywateli, jeżeli znani w świecie sportowcy mają sobie za nic obecne zasady, co pokazuje przypadek Fiodora Smołowa.

Środkowy napastnik występujący w Celcie Vigo postanowił bez zgody klubu opuścić Hiszpanię i prywatnym samolotem udał się w podróż do rodzimego kraju, aby... być obecnym na osiemnastych urodzinach swojej dziewczyny Marii Jumaszewej - wnuczki Borysa Jelcyna, nieżyjącego już byłego premiera i prezydenta Federacji Rosyjskiej.

30-latek miał wcześniej wielokrotnie prosić władze hiszpańskiego klubu o wydanie mu stosownego pozwolenia na powrót ze względu na sprawy osobiste. Za każdym razem słyszał odpowiedź odmowną, dlatego wziął sprawy we własne ręce.

Fiodor Smołow poinformował przedstawicieli zespołu o swoim planie ucieczki, ale nastąpiło to już w momencie, gdy znajdował się w samolocie.

Reprezentant Rosji nie jest pierwszym piłkarzem, który sprawił tego typu problemy wychowawcze w Celcie Vigo. Wcześniej na opuszczenie Hiszpanii zdecydował się także Pione Sisto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy