Sofyan Amrabat odmawia treningów. Wielki transfer trudny do realizacji

Sofyan Amrabat odmawia treningów. Wielki transfer trudny do realizacji fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

FC Barcelona ma trudności ze spełnieniem oczekiwań Fiorentiny w sprawie Sofyana Amrabata ze względu na ograniczenia nałożone na klub ze strony LaLigi - poinformował Toni Juanmartí z Relevo.com.

„Duma Katalonii” przystąpiła w ostatnich godzinach zimowego okna transferowego do działania zmierzającego do pozyskania reprezentanta Maroka z „Violi”.

Ekipa z Camp Nou podeszła bardzo bardzo optymistycznie do pomysłu zakontraktowania środkowego pomocnika, za którego przedstawiła ofertę wypożyczenia za trzy-cztery miliony euro z zawartą opcją wykupu za 37 milionów euro.

Fiorentina odrzuciła tę propozycję, ale wyraziła otwartość na ewentualne zaakceptowanie podobnej w przypadku zobligowania się przez Barcelonę do definitywnego wykupu 26-letniego zawodnika.

„Duma Katalonii” byłaby skłonna wystosować taką ofertę, ale niestety ograniczenia nałożone na nią przez LaLigę uniemożliwiają jej zrealizowanie takiej operacji.

Utytułowany klub nie załamuje jednak jeszcze rąk i spróbuje przekonać „Violę” do zaakceptowania wyższej sumy za tymczasowe nabycie praw do korzystania z usług Marokańczyka i jednocześnie późniejszej kwoty wykupu.

Amrabat liczy na jej zaakceptowanie, ponieważ odmówił udziału w dzisiejszym treningu.

Środkowy pomocnik, po udanym w swoim wykonaniu mundialu, był bardzo mocno łączony z zaliczeniem przeprowadzki do Tottenhamu lub Liverpoolu.

Oba angielskie zespoły nie spełniły jednak wygórowanych oczekiwań Fiorentiny i do teraz wydawało się, że pozostanie on we Włoszech przynajmniej do końca sezonu.

26-letni piłkarz wystąpił w 25 spotkaniach w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy