Son opowiada o swoim niesamowitym rajdzie. „Sam byłem zaskoczony” [WIDEO]

Son opowiada o swoim niesamowitym rajdzie. „Sam byłem zaskoczony” [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tottenham

Heung-min Son wypowiedział się na temat swojego niezwykłego trafienia w meczu pomiędzy Tottenhamem a Burnley (5:0).

W 31. minucie sobotniego spotkania 27-latek zdecydował się na rajd i tak jak rozpoczął go na własnej połowie, tak zakończył przy bramce gości, mijając po drodze kilku rywali i trafiając do siatki.

- Widziałem biegnącego z lewej strony Dele Allego i wielu graczy Burnley. Początkowo chciałem przekazać mu piłkę. W pewnym momencie był wolny, ale podążył za nim prawy obrońca rywali i nie mogłem tego zrobić. Pomyślałem sobie, że może spróbuję i włączyłem „turbo”.

- To był właściwy moment, by to zrobić. Po dwóch czy trzech sekundach byłem już pod bramką. Sam byłem zaskoczony. Jestem dumny z takich trafień, zwłaszcza notowanych przed własną publicznością. To niesamowite.

- Ten bieg mnie zmęczył. Dalej byłem jednak skoncentrowany na skutecznym wykończeniu akcji. Wyobraź sobie taki rajd zakończony pudłem. Na pewno byłbym po czymś takim zły. Starałem się więc utrzymać koncentrację do samego końca. Cieszę się, że udało się strzelić gola. Czy to moja najlepsza bramka w karierze? Trudno mi powiedzieć. Dla mnie każde trafienie jest wyjątkowe. Z pewnością lubię tego rodzaju bramki i jestem wdzięczny za możliwość ich zdobywania - powiedział Son.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy sztab nowego selekcjonera - Paulo Sousy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach OFICJALNIE: Kouadio Koné w Borussii Mönchengladbach Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO] Reprezentacja Polski: Boniek wybiera selekcjonera - konferencja prasowa [RELACJA NA ŻYWO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy