Spadkowicz z Ekstraklasy ma nowego trenera [OFICJALNIE]

Spadkowicz z Ekstraklasy ma nowego trenera [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Miedź Legnica

Ekstraklasa dopiero się skończyła, a już mamy roszady na ławce trenerskiej u spadkowiczów. Z Miedzie Legnica odszedł Grzegorz Mokry, a schedę po nim przejął Radosław Bella.

Miedź Legnica jako pierwszy zespół „zapewniła sobie” spadek z Ekstraklasy. Od tamtej pory debatowano na temat przyszłości trenera Grzegorza Mokrego.

Ostatecznie władze klubu postanowiły rozstać się z tym szkoleniowcem, o czym informowano jeszcze przed sobotnim meczem z Górnikiem Zabrze (0-0).

Na jego następcę nie trzeba było czekać zbyt długo. Sprawdziły się bowiem doniesienia mediów i nowym trenerem Miedzi Legnica został Radosław Bella, dotychczasowy asystent.

- Jest to dla mnie wielki zaszczyt oraz wyróżnienie, ale również wielkie zobowiązanie wobec ludzi, którzy mi zaufali i sympatyków klubu. Mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań, by kibice byli dumni z naszej drużyny. Właśnie zaczyna się być może najważniejszy czas mojego trenerskiego życia i czuję, że jest to odpowiednie miejsce i odpowiedni czas - stwierdził.

Szczegóły umowy nie są znane.

Dla 35-latka jest to największe wyzwanie w karierze. Wcześniej prowadził rezerwy Miedzi Legnica.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Zagadkowe zmiany Lionela Messiego i Jordiego Alby. Amerykanie w stanie alarmu Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę Tajemnicza klauzula w kontrakcie Harry'ego Kane'a. Prezes Tottenhamu podgrzał atmosferę EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji EA Sports FC 24: 24 najlepszych skrzydłowych. Lionel Messi ustąpił z tronu przez... zmianę pozycji Manchester City bierze młokosa. Już po testach medycznych Manchester City bierze młokosa. Już po testach medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy