Spalletti oddala się od Milanu. Pioli może poprowadzić „Rossonerich”

Spalletti oddala się od Milanu. Pioli może poprowadzić „Rossonerich”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio I Antonio Vitiello

Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio Luciano Spalletti oddala się od Milanu.

Kilka godzin temu pojawiły się informacje sugerujące, że 60-latek jest coraz bliżej objęcia „Rossonerich”. Strony miały być zdecydowane na nawiązanie współpracy. Pojawił się jednak pewien problem. Spalletti nie może dogadać się z Interem, którego co prawda już nie prowadzi, ale ma z nim ważną umowę. Szkoleniowiec oczekuje od „Nerazzurrich” pięciu milionów euro odprawy, podczas gdy władze Interu są skłonne zapłacić mu 1,5 miliona.

Milan nie zamierza długo czekać na rozwiązanie sprawy między Spallettim a rywalem zza miedzy. Jeśli nie zostanie ona załatwiona do jutra, doświadczony trener raczej nie obejmie drużyny „Rossonerich”.

Nie oznacza to jednak, że szkoleniowcem Milanu pozostanie Marco Giampaolo. Zdaniem Di Marzio wskutek komplikacji dotyczących zatrudnienia Spallettiego coraz bardziej prawdopodobne staje się przejęcie zespołu przez Stefano Pioliego. 53-latka, którego ostatnim miejscem pracy była Fiorentina, łączy się również z Genoą i Sampdorią, ale dał on pierwszeństwo mediolańczykom.

Antonio Vitiello z MilanNews.it wspomina również o Rudim Garcii, który kilka miesięcy temu odszedł z Olympique'u Marsylia.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy