Stadion Siarki Tarnobrzeg zdewastowany. Klub pokazał zdjęcia [FOTO] [WIDEO]

2024-09-07 21:59:43; Aktualizacja: 17 minut temu
Stadion Siarki Tarnobrzeg zdewastowany. Klub pokazał zdjęcia [FOTO] [WIDEO] Fot. Siarka Tarnobrzeg
Mateusz Michałek Źródło: Siarka Tarnobrzeg

Odbywający się w sobotnie popołudnie mecz III ligi pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Sandecją Nowy Sącz (0:1) w pewnym momencie został przerwany. Po jakimś czasie gospodarze opublikowali w sieci zdjęcia szkód na swoim stadionie.

Siarka Tarnobrzeg i Sandecja Nowy Sącz mierzyły się w ramach siódmej kolejki czwartej grupy III ligi. Przyjezdni zwyciężyli 1:0 po golu Tomasza Nawotki i aktualnie przewodzą tabeli z dorobkiem 19 punktów. Cieniem na boiskową rywalizację położyło się jednak zachowanie kibiców drużyny gości.

Z uwagi na nie przed upływem 80. minuty potyczka została przerwana przez sędziego głównego. Z pierwszych doniesień na ten temat można było dowiedzieć się o wyrywaniu przez fanów Sandecji krzesełek na zajmowanym przez nich sektorze.

Zdjęcia opublikowane przez Siarkę tylko to potwierdzają, ale pokazują również, że gościom ewidentnie nie podobało się również coś w łazience, która została przez nich zniszczona. Tarnobrzeżanie napisali wprost, że ekipę z Nowego Sącza wspierali kibice z Mielca.

Na razie nie wiadomo, o jakich dokładnie stratach finansowych mowa.