Stal Mielec finalizuje transfer holenderskiego skrzydłowego

Stal Mielec finalizuje transfer holenderskiego skrzydłowego
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński [WP Sportowe Fakty]

Stal Mielec sprowadza Saïda Hamulica - poinformował na łamach „WP Sportowe Fakty” Piotr Koźmiński.

Stal Mielec dokonała już w letnim oknie transferowym wielu wzmocnień. Dołączyli do niej między innymi Piotr Wlazło, Mikołaj Lebedyński, Bartłomiej Ciepiela, Leândro oraz Kamil Kruk. Wkrótce ta grupa zostanie zasilona jeszcze przez skrzydłowego.

Ekipę z Podkarpacia ma zasilić bowiem Saïd Hamulic, o czym informuje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Zespół prowadzony przez Adama Majewskiego od dłuższego czasu rozglądał się za zawodnikiem, który byłby w stanie wzmocnić rywalizację w linii ofensywnej. Pod uwagę brane były różne kandydatury, ale uznano widocznie, że wspomniany Holender dysponuje największymi umiejętnościami i idealnie wpasowuje się w filozofię budowania zespołu.

21-latek ma trafić do Ekstraklasy z zespołu DFK Dainava w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znajdzie się jednak opcja wykupu po wspomnianym okresie.

Co ciekawe, ten zawodnik zjawił się na Podkarpaciu jeszcze zimą, gdzie trenował z pierwszym zespołem. Do transakcji nie doszło wówczas jednak z przyczyn proceduralnych. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by dołączył do Stali.

Hamulić poprzednich kilka miesięcy spędził w Sūduvie Mariampol. Tam przebywał od marca i w 14 rozegranych spotkaniach strzelił łącznie siedem goli.

Skrzydłowy to wicekról strzelców ligi litewskiej z poprzedniego sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy