Stany Zjednoczone rezygnują z organizacji Copa America 2016

Stany Zjednoczone rezygnują z organizacji Copa America 2016
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Twitter

Jedna z argentyńskich stacji telewizyjnych donosi, że Stany Zjednoczone wycofały się z organizacji Copa America 2016.

Ta edycja prestiżowego turnieju miałaby się zbiegnąć ze setną rocznicą powstania CONMEBOL. Ostatnio w mediach donoszono, iż Copa America 2016 się odbędzie, ale nie wiadomo czy w USA.

Prezydent CONMEBOL Juan Ángel Napout oświadczał w wywiadach, że turniej ten na pewno się odbędzie. Odmawiał jednak szerszego komentarza w sprawie problemów z organizatorami tego wydarzenia.

Lokalna prasa przewiduje, że przy takim obrocie spraw organizacja Copa America 2016 może przypaść Brazylii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy