Steven Gerrard coraz bliżej powrotu do Premier League. Spotkanie jeszcze w tym tygodniu!

Steven Gerrard coraz bliżej powrotu do Premier League. Spotkanie jeszcze w tym tygodniu! fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mail

Steven Gerrard otwiera się na wizję przeprowadzki do Aston Villi. Jeśli tylko kluby dojdą do porozumienia, słynny Anglik może na dniach opuścić Rangers FC, informuje „Daily Mail”.

Legenda Liverpoolu już nie tylko znajduje się na szczycie listy życzeń Aston Villi do objęcia posady menedżera, ale staje się też najpoważniejszym kandydatem. Pomysł zatrudnienia Gerrarda pojawił się zaraz po zwolnieniu Deana Smitha, ale teraz całość zaczyna się coraz bardziej klarować. Początkowo szkoleniowiec miał nie być do końca przekonany do takiego ruchu, teraz jednak zmienił zdanie.

Jak informuje „Daily Mail”, słynny pomocnik nie jest zbytnio zadowolony ze wzmocnień, których dokonał zarząd „The Gers”, niemniej pozostaje w pełni lojalny klubowi. Po dokładniejszym przeanalizowaniu swojej sytuacji uznał jednak, że gdyby pojawiła się realna możliwość przeprowadzki, jest na nią gotów.

Biorąc pod uwagę takie pozytywne sygnały, „The Villans” jeszcze w tym tygodniu chcą spotkać się z przedstawicielami Rangers FC, by przedyskutować temat odstąpienia menedżera. Gdyby klubom udało się dojść do porozumienia w sprawie rekompensaty, 41-latek jest otwarty na wysłuchanie propozycji.

Osoby z otoczenia Gerrarda miały doradzać mu, by dłużej pozostał w Glasgow, by mieć łatwiejszą drogę ku ewentualnemu zastąpieniu Jürgena Kloppa na stanowisku menedżera Liverpoolu. Anglik uznał jednak, że odejście szkoleniowca w najbliższym czasie wcale nie jest takie pewne, a angaż w Premier League może się okazać ważnym krokiem dla jego kariery. Przeprowadzka do Birmingham ułatwiłaby Gerrardowi również wiele kwestii rodzinnych, wszak mógłby częściej odwiedzać rodzinne strony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy