Steven Gerrard zdecydowany na rozpoczęcie kariery trenerskiej w Premier League. Tyle zarobi na nim Rangers FC

Steven Gerrard zdecydowany na rozpoczęcie kariery trenerskiej w Premier League. Tyle zarobi na nim Rangers FC fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Ashley Preece I The Telegraph

Przejęcie drużyny Aston Villi przez Stevena Gerrarda wydaje się już być tylko kwestią czasu.

Pierwsze informacje na temat potencjalnego nawiązania współpracy między Aston Villą a Gerrardem nie wydawały się zbyt prawdopodobne. Można było bowiem przypuszczać, że 41-latek jeszcze przez jakiś czas będzie chciał pracować w Rangers FC. Temat stał się jednak poważny i biorąc pod uwagę najnowsze doniesienia brytyjskich mediów, były znakomity pomocnik jest już o krok od klubu z Birmingham.

Ashley Preece z Birminghammail.co.uk informuje, że przenosiny Gerrarda są prawie sfinalizowane. Do ustalenia pozostały jeszcze szczegóły dotyczące jego sztabu. „Oczekuję ogłoszenia w ciągu najbliższych 24 do 48 godzin, jeśli nie wcześniej” - napisał dziennikarz na Twitterze.

Wcześniej „The Telegraph” podawał, że Gerrard jest zainteresowany zajęciem miejsca zwolnionego niedawno przez Deana Smitha, jeśli tylko zgodę na konkretne rozmowy wydadzą władze Rangersów. Źródło to dodało, iż opłacenie klauzuli widniejącej w kontrakcie Anglika ze szkockim klubem nie powinno stanowić dla Aston Villi problemu. Opiewa ona na dwa miliony funtów.

Gerrard pracuje w Glasgow od 2018 roku. W poprzednim sezonie zdobył z zespołem upragnione mistrzostwo Szkocji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy