Suso opuszcza Milan. Pozostały testy medyczne

Suso opuszcza Milan. Pozostały testy medyczne
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano

Suso może jeszcze dziś zostać przedstawiony jako nowy gracz Sevilli.

Ofensywny zawodnik wyraził już jakiś czas temu chęć opuszczenia szeregów Milanu. Największe zainteresowanie jego usługami przejawiała Sevilla, która wynegocjowała z „Rossoneri” korzystne dla siebie warunki pozyskania 26-latka.

Gianluca Di Marzio i Fabrizio Romano uważają, że pięciokrotny reprezentant Hiszpanii przeniesie się do klubu z Andaluzji na zasadzie półtorarocznego wypożyczenia z opcją przymusowego wykupu za kwotę oscylująca w granicach 15-20 milionów euro, która zostanie aktywowana po wywalczeniu awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów przez ekipę z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.

Wspomniani dziennikarze dodają ponadto, ze Suso pożegnał się już z kolegami z włoskiej drużyny i udał się do rodzimego kraju w celu odbycia obligatoryjnych testów medycznych. Jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, to skrzydłowy w przeciągu kilku najbliższych godzin zostanie przedstawiony jako nowy gracz Sevilli.

26-latek reprezentował barwy Milanu od stycznia 2015 roku z małą sześciomiesięczną przerwą na pobyt w Genoi na zasadzie wypożyczenia w drugiej części sezonu 2015/2016. W sumie rozegrał 153 spotkania dla „Rossonerich”, w których zdobył 24 gole oraz zanotował 31 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy