Świerczok bohaterem. Polski napastnik pomógł kobiecie, która straciła przytomność

Świerczok bohaterem. Polski napastnik pomógł kobiecie, która straciła przytomność fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportal.bg I Razgradnews.net

Bułgarskie media piszą o godnym pochwały zachowaniu Jakuba Świerczoka, który pomógł kobiecie na ulicach Razgradu. 73-latka straciła przytomność.

Rankiem 23 marca Natalia Petrowa wyszła z domu do apteki, by kupić lekarstwa mężowi. W drodze do niej straciła jednak przytomność i upadła na ziemię. Los chciał, że nieopodal był Świerczok wraz ze swoją partnerką życiową - Aliną Wojtas. Para natychmiast udzieliła kobiecie pierwszej pomocy, a chwilę później zadzwoniła na pogotowie.

73-latka trafiła do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego. Z kilkoma siniakami i niegroźną raną głowy została ona już z niego wypisana.

Kobieta przedstawiła całą historię i podziękowała Świerczokowi za pośrednictwem lokalnej gazety. Dodała, że nie może doczekać się już na wznowienie rozgrywek i bardzo chce zobaczyć polskiego napastnika z powrotem na murawie w barwach Łudogorca Razgrad.

W tym sezonie 27-latek rozegrał w jego koszulce 29 spotkań. Zdobył 11 bramek, do których dorzucił cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy