Świerczok bohaterem. Polski napastnik pomógł kobiecie, która straciła przytomność

Świerczok bohaterem. Polski napastnik pomógł kobiecie, która straciła przytomność fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sportal.bg I Razgradnews.net

Bułgarskie media piszą o godnym pochwały zachowaniu Jakuba Świerczoka, który pomógł kobiecie na ulicach Razgradu. 73-latka straciła przytomność.

Rankiem 23 marca Natalia Petrowa wyszła z domu do apteki, by kupić lekarstwa mężowi. W drodze do niej straciła jednak przytomność i upadła na ziemię. Los chciał, że nieopodal był Świerczok wraz ze swoją partnerką życiową - Aliną Wojtas. Para natychmiast udzieliła kobiecie pierwszej pomocy, a chwilę później zadzwoniła na pogotowie.

73-latka trafiła do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego. Z kilkoma siniakami i niegroźną raną głowy została ona już z niego wypisana.

Kobieta przedstawiła całą historię i podziękowała Świerczokowi za pośrednictwem lokalnej gazety. Dodała, że nie może doczekać się już na wznowienie rozgrywek i bardzo chce zobaczyć polskiego napastnika z powrotem na murawie w barwach Łudogorca Razgrad.

W tym sezonie 27-latek rozegrał w jego koszulce 29 spotkań. Zdobył 11 bramek, do których dorzucił cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy