Szalona oferta dla gwiazdy Realu Madryt? Jasne stanowiska zawodnika

Szalona oferta dla gwiazdy Realu Madryt? Jasne stanowiska zawodnika fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

David Alaba miał otrzymać lukratywną ofertę od Al-Ittihad. Zdaniem Fabrizio Romano transfer nie dojdzie do skutku, bo gracz jest zakochany w Realu Madryt. Nie zmieni tego nawet abstrakcyjna finansowo propozycja.

Kibice Realu Madryt do ostatnich chwil okna transferowego wierzyli w refleksję Florentino Pereza, a co za tym idzie, pozyskanie nowego środkowego napastnika.

Ostatecznie jednak prezydent wicemistrza Hiszpanii nie podjął takiej decyzji.

„Królewscy” w rundzie jesiennej będą musieli mierzyć się zatem z problemami kadrowymi. Z kontuzjami zmagają się bowiem Thibaut Courtois, Éder Militão oraz Arda Güler i Vinícius Júnior.

Najbliżej powrotu jest Brazylijczyk, którego powinniśmy ujrzeć na boisku być może jeszcze we wrześniu.

W tle tych wydarzeń miała pojawić się oferta za Davida Alabę, o czym informowały w ostatnich godzinach media. Na ten temat wypowiedział się Fabrizio Romano.

Zdaniem dziennikarza ruch zupełnie nie wchodzi w grę, ponieważ Austriak nie chce przenosić się na Bliski Wschód. Jest zakochany w Realu Madryt i właśnie tam zamierza kontynuować swoją karierę.

Wydaje się zatem, że nawet jeśli temat istniał, to Al-Ittihad obejdzie się smakiem.

31-latek rozegrał w tym sezonie dla wicemistrza Hiszpanii łącznie cztery spotkania, a w nich miał jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy