Szczery Małecki. Nie wyklucza odejścia z Wisły Kraków!

Szczery Małecki. Nie wyklucza odejścia z Wisły Kraków!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Patryk Małecki wypowiedział się na temat swojej sytuacji w Wiśle Kraków.

29-letni zawodnik w ostatnim czasie rzadzko pojawia się na murawie. Biorąc pod uwagę osiem ostatnich spotkań ligowych „Białej Gwiazdy”, Małecki zanotował dwa występy. W tym czasie Joan Carrillo tylko raz wystawił go w wyjściowym składzie swojego zespołu (mecz z Lechią Gdańsk, 1:1).

W sobotę Małecki zagrał w sparingu Wisły z Piastem Gliwice. Ośmiokrotny reprezentant Polski wszedł na murawę w miejsce kontuzjowanego Kamila Wojtkowskiego. Skrzydłowy zanotował gola i asystę, a „Biała Gwiazda” wygrała 2:0. Ciekawej wypowiedzi 29-latek udzielił właśnie po tym spotkaniu.

- Myślę, że w moim odsunięciu nie chodzi o sprawy sportowe. Sam nie wiem do końca, o co chodzi. Nie było momentu, w którym mogłem trenerowi podpaść. Kiedyś robiłem różne głupoty i wiem, że źle się zachowywałem. Teraz staram się robić, co w mojej mocy. Ciężko trenowałem. Nie podpadłem trenerowi, ani nikomu - cytuje słowa Małeckiego na temat ostatnich tygodni „Przegląd Sportowy”.

- Nie będę oszukiwał, nie jestem zawodnikiem, który jest zadowolony z tego, że siedzi na trybunach i zarabia - jak na polskie warunki - bardzo dobre pieniądze. Jeśli nic się nie zmieni, będę chciał odejść i grać. Chcę znowu odzyskać radość z gry. Jeśli nie tu, to gdzie indziej. Mam ważny kontrakt, ale jeśli nie będę grał, nic mnie tu nie trzyma - dodał doświadczony piłkarz.

Dodajmy, że Kontrakt Małeckiego z Wisłą jest ważny do 30 czerwca 2020 roku.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy