Szewczenko: Na miejscu Milanu rozważyłbym jego sprowadzenie!

Szewczenko: Na miejscu Milanu rozważyłbym jego sprowadzenie!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Milan TV

Andrij Szewczenko zaapelował do władz Milanu o sprowadzenie Andrija Jarmołenki.

Klub z San Siro po kolejnym rozczarowującym sezonie nie zagra w najbliższej edycji europejskich pucharów. W związku z tym planowane są liczne wzmocnienia mające na celu znaczne podwyższenie jakości zespołu. W rozmowie z oficjalną telewizją Milanu, Andrij Szewczenko dokonał rekomendacji zawodnika.

- Na Ukrainie mamy Jarmołenkę, który bardzo mi imponuje jako piłkarz. Gra na prawym skrzydle, ale radzi sobie również na lewym; stanie się dobrym zawodnikiem. Na miejscu Milanu rozważyłbym jego sprowadzenie - stwierdził legendarny napastnik.

 W przeszłości młodszego z Ukraińców łączono z Liverpoolem, Tottenhamem czy Evertonem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy