Szkoleniowiec Sevilli zatrzymany przez policję
2014-06-21 16:42:10; Aktualizacja: 11 lat temu
Szkoleniowiec Sevilla FC Unai Emery został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu.
Trener zwycięzców Ligi Europejskiej spędzał urlop w Walencji. Policja zatrzymała szkoleniowca w czwartkową noc. Badanie podczas kontroli wykazało, że Hiszpan prowadzi samochód w stanie nietrzeźwości. Za przekroczenie wymaganego poziomu alkoholu we krwi Emery został ukarany mandatem w wysokości 1000 euro i punktami karnymi.
Szkoleniowiec wydał na Twitterze specjalne oświadczenie, by wyjaśnić sytuacje i przeprosić za swoje zachowanie.
- W ostatni czwartek byłem zatrzymany przez policję w Walencji na badanie alkomatem. Jak u każdego normalnego obywatela na wakacjach, kolacja z przyjaciółmi trochę się przedłużyła. Ja zamiast wziąć taksówkę, pojechałem własnym samochodem. Test na obecność alkoholu wypadł pozytywnie, zostałem ukarany grzywną i czteroma punktami karnymi. Za to przepraszam. Trzeba uczyć się na błędach - napisał w oświadczeniu Emery.


![Narodowy skandal. Piłkarz Radomiaka Radom bez powołania na wielki turniej [OFICJALNIE]](img/photos/113086/170x113/capita-capemba-radomiak-jeremy-blasco-radomiak-ibrahima-camara-radomiak-jan-grzesik-radomiak.jpg)


![Marzenia nie znają granic. 15-latek podbił internet transmisją finału Copa Libertadores [WIDEO]](img/photos/113272/170x113/fefe.jpg)


![Rodzynek z Karaibów stawi czoła ekipie Ligue 1. Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Francji [OFICJALNIE]](img/photos/95384/170x113/francja.jpg)

![Narodowy skandal. Piłkarz Radomiaka Radom bez powołania na wielki turniej [OFICJALNIE]](img/photos/113086/90x60/capita-capemba-radomiak-jeremy-blasco-radomiak-ibrahima-camara-radomiak-jan-grzesik-radomiak.jpg)


![Marzenia nie znają granic. 15-latek podbił internet transmisją finału Copa Libertadores [WIDEO]](img/photos/113272/90x60/fefe.jpg)


![Rodzynek z Karaibów stawi czoła ekipie Ligue 1. Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Francji [OFICJALNIE]](img/photos/95384/90x60/francja.jpg)



