Szybszy powrót Neymara możliwy. Emery potwierdza
2018-03-31 11:59:46; Aktualizacja: 7 lat temu
Unai Emery stwierdził, że powrotu Neymara możemy spodziewać się znacznie wcześniej, niż przypuszczano.
Brazylijczyk powoli dochodzi do zdrowia po operacji, którą przeszedł w swojej ojczyźnie. Pod koniec lutego napastnik nabawił się urazu stopy, który od samego początku niepokoił sztab medyczny Paris Saint-Germain. Badania wykazały pęknięcie kości śródstopia, co oznaczało, że konieczna była przerwa i długotrwała rehabilitacja.
Rodrigo Lasmar, lekarz, który przeprowadził zabieg, również nie miał najlepszych wieści dla paryżan. Jego wstępne prognozy zakładały, że piłkarz może wrócić najwcześniej pod koniec sezonu, a pod znakiem zapytania stał jego wyjazd na mundial. Pesymistyczny wariant zakładał trzy miesiące przerwy w grze, ale teraz w sprawie Neymara dochodzą jednak optymistyczne informacje.
O sytuacji zawodnika wypowiedział się trener wicemistrzów Francji, który dziś poprowadzi swoich podopiecznych w starciu z AS Monaco w meczu o Puchar Ligi Francuskiej.Popularne
- Neymar? Tutaj wszyscy zawodnicy są ważni. Pracujemy tak, by każdy z piłkarzy był odpowiedzialny za wyniki, nie tylko jeden - zaczął Emery.
- Rozmawiałem z nim w zeszłym tygodniu, ma się dobrze, odpoczywa i jest zrelaksowany. Rozmawialiśmy na temat finału. Będzie oglądał nasz mecz. Jego rekonwalescencja? Wróci za dwa lub trzy tygodnie.














![Ekstraklasa: Składy na Lech Poznań - Motor Lublin [OFICJALNIE]](img/photos/101420/170x113/lech-poznan-motor-lublin.jpg)

![Koszmarny błąd bramkarza Górnika Zabrze. „Manuel Neuer” [WIDEO]](img/photos/112260/170x113/marcel-lubik-blad.jpg)


![Łukasz Łakomy otworzył dorobek bramkowy w Belgii. Drużyna Michała Skórasia rozbita [WIDEO]](img/photos/112280/90x60/xyz.jpg)
![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/90x60/ermal-krasniqi.jpg)





![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/170x113/ermal-krasniqi.jpg)





