„Tak ci tylko przekazuję”. Michał Kucharczyk zadrwił z dziennikarza

„Tak ci tylko przekazuję”. Michał Kucharczyk zadrwił z dziennikarza fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Michał Kucharczyk [Instagram]

Michał Kucharczyk rozmawia z dwoma polskimi klubami? Takie informacje podał Samuel Szczygielski, a teraz odniósł się do nich sam zainteresowany.

Michał Kucharczyk pozostaje bez klubu po tym, jak rozstał się z Paxtakor Taszkent.

W Uzbekistanie były zawodnik Legii Warszawa nie radził sobie tak, jakby sam tego wymagał, dlatego przez kilka miesięcy wystąpił raptem w czterech spotkaniach.

Teraz czas na nowe wyzwanie i zdaniem Samuela Szczygielskiego zainteresowanie nim miały deklarować dwa zespoły, czyli rezerwy Legii Warszawa oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Dziennikarz stwierdził, że to właśnie pomiędzy tymi ekipami skrzydłowy wybierze nowego pracodawcę.

Te pogłoski ewidentnie nie spodobały się samemu zainteresowanemu, który postanowił odnieść się do nich za pośrednictwem Instagrama.

„Samuel Szczygielski - dzięki, że wiesz lepiej, z kim rozmawiam, niż ja sam. Brawo Ty.

Dodaj, że rozmawiam jeszcze z kilkoma klubami z zagranicy, tak Ci tylko przekazuję do Twoich informacji” - napisał.

Michał Kucharczyk to wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, który znaczną część swojej kariery spędził w Legii Warszawa. Wspólnie z tym zespołem zdobył pięć mistrzostw Polski oraz sześć krajowych pucharów.

Ponadto grał jeszcze dla Urału Jekaterynburg oraz Pogoni Szczecin.

32-latek ma na swoim koncie dziewięć występów w reprezentacji Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy