Tak strzelają w Tajlandii. Podwójna przewrotka w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Tak strzelają w Tajlandii. Podwójna przewrotka w doliczonym czasie gry [WIDEO]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Aby złożyć się do przewrotki, trzeba mieć ku temu sposobność. Kiedy zatem w meczu tajlandzkiej ekstraklasy pojawiła się okazja do zdobycia spektakularnej bramki, próbowało dokonać tego aż dwóch piłkarzy jednocześnie. I się udało!

W czwartek Nakhon Ratchasima FC podejmowało na własnym stadionie Buriram United FC i chociaż po 25 minutach było 2:0 dla gości, miejscowi nie zamierzali odpuszczać. Jeszcze przed przerwą zdobyli oni bramkę kontaktową i tym samym wynik remisowy był w ich zasięgu.

I choć po zmianie stron rywale zanotowali trafienie na 1:3, gospodarze nie zmienili swojego nastawienia. Efektem tego był kapitalny gol strzelony przewrotką w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Uwagę zwraca także fakt, że do strzału złożyło się dwóch piłkarzy jednocześnie.

Kritsada Hemvipat oraz Leandro Assumpção niemal równocześnie zdecydowali się na efektowną bramkę, lecz koniec końców to Tajlandczyk mógł się cieszyć się z trafienia. I choć Nakhon Ratchasima FC nie wygrało spotkania, to podwójna przewrotka z udziałem piłkarzy tej drużyny zostanie zapamiętana na długo.Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy