Talent z Węgier pod ścisłą obserwacją gigantów!

Talent z Węgier pod ścisłą obserwacją gigantów! fot.
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset | Sport Bild

Coraz większa grupa wysłanników najlepszych europejskich zespołów przygląda się uważnie rozwojowi młodzieżowego reprezentanta Węgier z Red Bulla Salzburg.

Dominik Szoboszlai nie może jeszcze liczyć na regularną grę w barwach austriackiej drużyny. Mimo to znalazł się on na celowniku mocniejszych drużyn za sprawą znakomitej dyspozycji prezentowanej na zapleczu tamtejszej Bundesligi, gdzie w szeregach FC Liefering (rezerwy Salzburga) strzelił sześć bramek oraz zanotował cztery asysty w dziewięciu rozegranych meczach.

Środkowy pomocinik wchodzący dopiero w futbol na poważnym poziomie już cieszy się zainteresowaniem ze strony takich ekip jak Bayern Monachium, Arsenal, Juventus czy Inter Mediolan.

Media przekonują, że spośród wymienionych drużyn największe szanse na pozyskanie 18-letniego zawodnika mają obecnie kluby z Włoch. Ponoć są one gotowe wyłożyć już w letnim okienku transfer nawet dziesięć milionów euro na Szoboszlaia.

„Sport Mediaset” przekonuje, że ta kwota powinna przekonać przedstawicieli Red Bulla Salzburg do sprzedaży utalentowanego piłkarza.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy