Testy medyczne w Chelsea. Piłkarz na badaniach zastanawia się, czy chce transferu!

Testy medyczne w Chelsea. Piłkarz na badaniach zastanawia się, czy chce transferu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BBC

Ross Barkley może przejść do Chelsea, ale pozostaje niezdecydowany.

Przedziwne doniesienia napływają z brytyjskich mediów. Mistrzowie kraju uzgodnili z Evertonem warunki transakcji z udziałem wspomnianego zawodnika, godząc się na zapłacenie 30 milionów funtów plus bonusy. 

Ofensywny pomocnik, któremu pozostał niespełna rok do końca kontraktu i od dawna był przewidziany do zmiany otoczenia, przeszedł nawet większość testów medycznych i w każdej chwili może podpisać kontrakt. 23-latek poważnie się jednak waha.

Barkley dostrzega ponoć sporo minusów związanych z przeprowadzką do Chelsea i skłania się ku rezygnacji. Niewykluczone, że powodem są obawy o regularne występy, bowiem w taktyce Antonio Conte trudno znaleźć dla niego idealną pozycję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy