Testy medyczne w Chelsea. Piłkarz na badaniach zastanawia się, czy chce transferu!

Testy medyczne w Chelsea. Piłkarz na badaniach zastanawia się, czy chce transferu!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BBC

Ross Barkley może przejść do Chelsea, ale pozostaje niezdecydowany.

Przedziwne doniesienia napływają z brytyjskich mediów. Mistrzowie kraju uzgodnili z Evertonem warunki transakcji z udziałem wspomnianego zawodnika, godząc się na zapłacenie 30 milionów funtów plus bonusy. 

Ofensywny pomocnik, któremu pozostał niespełna rok do końca kontraktu i od dawna był przewidziany do zmiany otoczenia, przeszedł nawet większość testów medycznych i w każdej chwili może podpisać kontrakt. 23-latek poważnie się jednak waha.

Barkley dostrzega ponoć sporo minusów związanych z przeprowadzką do Chelsea i skłania się ku rezygnacji. Niewykluczone, że powodem są obawy o regularne występy, bowiem w taktyce Antonio Conte trudno znaleźć dla niego idealną pozycję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy