The Times: Conte chce pięciu piłkarzy!
2016-03-12 16:25:31; Aktualizacja: 9 lat temu
Antonio Conte zamierza poprosić działaczy Chelsea o fundusze na pozyskanie pięciu zawodników.
Włoski szkoleniowiec od dłuższego czasu łączony jest z posadą na Stamford Bridge, która miałby objąć po tegorocznych Mistrzostwach Europy. Jak twierdzi "The Times", zdaniem Conte niezbędne jest pozyskanie lewego obrońcy, środkowego pomocnika, napastnika i dwóch stoperów.
Działacze Chelsea podobno uważają, że w zespole znajduje się wystarczająca jakość, by bez problemu zakwalifikować się do europejskich pucharów. Sam Włoch dokonał jednak analizy składu, wskazując na konieczność pozyskania dwóch zawodników Romy - Radji Nainggolana i Miralema Pjanicia oraz jednego PSG - Edinsona Cavaniego. Pozostałe nazwiska z listy pozostają tajemnicą.



![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)




![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/90x60/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)





