Thiago Silva przeszedł operację. Udział w Copa América wykluczony?!

Thiago Silva przeszedł operację. Udział w Copa América wykluczony?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport | O Globo

Coraz mniej prawdopodobny jest wyjazd Thiago Silvy na Copa América, które w tym roku jest organizowane w jego rodzimym kraju. Wszystko przez operację prawego kolana.

Według RMC Sport oraz „O Globo” kapitan Paris Saint-Germain przeszedł operację kontuzjowanej łąkotki prawego kolana. To z pewnością wyklucza jego udział w końcówce sezonu, jeśli chodzi o drużynę klubową, a być może również w Mistrzostwach Ameryki Południowej, które tym razem odbędą się w Brazylii. 

Francuskie media są przekonane, że 34-latek przegapi zbliżający się czempionat. Nieco przychylniejszym okiem na tę kwestię patrzą rodzime media, które podają, że jest cień szansy na jego udział w turnieju.

Dodajmy, że brazylijski stoper urazu kolana nabawił się w kwietniowym meczu z Lille (1-5). Od tego czasu nie wystąpił on w ani jednym spotkaniu. 

Biorąc jednak pod uwagę cały przekrój sezonu, doświadczony obrońca rządził defensywą mistrzów Francji, rozgrywając w sumie 39 spotkań. Do tej pory w reprezentacji „Canarinhos” Thiago Silva zanotował 78 występów i m.in. trzykrotnie brał udział w mistrzostwach świata. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy