Thomas Müller rozgląda się za nowym miejscem pracy. Derbowy pojedynek o Niemca?!

Thomas Müller rozgląda się za nowym miejscem pracy. Derbowy pojedynek o Niemca?! fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kicker

Milan oraz Inter chcą pozyskać Thomasa Müllera, donosi Kicker. Niemiec wyraził chęć odejścia z Bayernu Monachium przy najbliższej sposobności.

Od kilku dni mówi się, że Niemiec coraz częściej myśli o swojej przyszłości. Pojawiają się głosy, że nie jest on zbytnio zadowolony ze swojej obecnej pozycji w drużynie Bayernu Monachium i chętnie rozejrzałby się za innym miejscem pracy.

Powodem takiego stanu jest fakt, że Müller zdecydowanie rzadziej, niżeli w poprzednich sezonach pojawia się na boisku od pierwszej minuty. Od początku rozgrywek pięciokrotnie miała miejsce sytuacja, kiedy to rozpoczynał mecze na ławce rezerwowych.

Takowa pozycja w drużynie jest dla ofensywnego zawodnika nie do zaakceptowania. Powoduje to, że jeszcze w zimie będzie on chciał zmienić miejsce pracy.

Chętnych na jego pozyskanie nie powinno brakować. W lecie usługami 30-latka były zainteresowane kluby z Premier League, na czele z Arsenalem i Liverpoolem. Do niczego jednak ostatecznie nie doszło.

Teraz niemiecka twierdzi, że Müller skłania się ku obraniu włoskiego kierunku. Tam jego usługami zainteresowane mają być takie kluby jak Milan, czy też Inter. Druga z tych ekip także w lecie sondowały takowy ruch.

Napastnik reprezentacji Niemiec rozegrał dla Bayernu Monachium blisko 500 meczów. Strzelił w nich 186 goli. Ponadto ma także na swoim koncie 171 asyst.

Kontrakt wiąże go z zespołem zlokalizowanym w Bawarii do 30 czerwca 2021 roku.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy