Timothy Fosu-Mensah zamienił Manchester United na Bayer [OFICJALNIE]

Timothy Fosu-Mensah zamienił Manchester United na Bayer [OFICJALNIE] fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bayer

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia mediów - Timothy Fosu-Mensah przeszedł z Manchesteru United do Bayeru.

Oba kluby potwierdziły transfer 23-letniego zawodnika. Trzykrotny reprezentant Holandii związał się z Bayerem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku. Kwota transakcji wyniesie niecałe dwa miliony euro.

Prawy obrońca, który w przeszłości przez kilka lat szkolił się w Ajaksie, trafił do MU w 2014 roku. Od tamtej pory rozegrał 30 meczów w pierwszym zespole „Czerwonych Diabłów”, notując w nich jedną asystę. W międzyczasie klub z Old Trafford wypożyczał go do innych angielskich drużyn - Crystal Palace i Fulham.

Jeśli chodzi o trwający sezon, Fosu-Mensah zanotował tylko trzy występy (dwa w Lidze Mistrzów i jeden w Premier League).

Jego nowy klub, Bayer, zajmuje trzecie miejsce w tabeli Bundesligi ze stratą czterech punktów do pierwszego Bayernu. W 1/16 finału Ligi Europy ekipa z Leverkusen zmierzy się z Young Boys Berno.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy