„To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

„To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] fot. Dziurek / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Canal+ Sport | Twitter

Drużyna Pogoni Szczecin znowu nie wygrała w Ekstraklasie. Tym razem zremisowała z Wartą Poznań 3:3.

Rozgrywane w Szczecinie spotkanie rozpoczęło się lepiej dla przyjezdnych z Poznania. Warta wyszła na prowadzenie po golu Macieja Żurawskiego. W przerwie trener Pogoni Jens Gustafsson wprowadził na boisko Mariusza Fornalczyka i zaraz po niej piłka po jego strzale, któremu pomógł jeszcze rykoszet, zatrzymała się w siatce.

Gdy później futbolówkę do swojej bramki skierował Jakub Bartkowski, a następnie umieścił w niej ją Kamil Grosicki, wydawało się, że „Portowcy” zwyciężą. Nic podobnego. W końcówce meczu gole strzelili Dimítris Stavrópoulos i Kajetan Szmyt. Skończyło się remisem.

Dla Pogoni to czwarte z rzędu ligowe spotkanie bez wygranej. W tym czasie zanotowała dwa podziały punktów i dwie porażki. Jej poczynania są komentowane na Twitterze.

„Przegina Pogoń, są pewne granice. To już jest piłkarski i taktyczny debilizm” - ocenił występ szczecinian Przemysław Michalak z Weszlo.com.

„Ten, który rzucił klątwę na ten klub, niech już da sobie spokój... Jestem wykończony tą rundą...” - napisał Daniel Trzepacz z Pogonsportnet.pl.

„Mówiąc całkowicie szczerze, to nie wiem czy wygraną w Pucharze Polski, Jens Gustafsson nie kupił sobie trochę czasu. Ostatnie pięć kolejek - pięć punktów. Słaby czas Portowców. Poza formą Kamila Grosickiego i momentami Kolourisa - wygląda to miernie” - ocenił Filip Macuda ze Sport.pl.

„Nie no Pogoń to jest jednak niesamowita drużyna. Warta z niczego strzela dwa gole i wyrównuje w Szczecinie na 3:3. Tam chyba jest jakaś żyła wodna. Ten Cojocaru też przestał pomagać i wpisuje się w obraz defensywy Pogoni” - napisał Dawid Dobrasz z Meczyki.pl.

„Największy dziś problem Pogoni jest taki, że ona... taka właśnie ma być. To produkt końcowy. Jens Gustafsson taki zespół chciał zbudować, taki potrafił zbudować i taki zbudował. Pogoń jest do bólu powtarzalna w swoich słabościach i mocnych stronach” - twierdzi Michał Kołkowski z Weszlo.com.

„Pogoń Szczecin jest Tottenhamem Ekstraklasy. Niewiarygodne” - zgrabnie ujął Konrad Marzec.Więcej na temat: Pogoń Szczecin Polska Wideo

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy