Tokio 2020: Składy na finał Igrzysk Olimpijskich Brazylia - Hiszpania [OFICJALNIE]

Tokio 2020: Składy na finał Igrzysk Olimpijskich Brazylia - Hiszpania [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RFEF | CBF

Poznaliśmy składy, jakie do gry desygnowali selekcjonerze drużyn Brazylii oraz Hiszpanii na mecz o złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio powoli dobiegają końca. Na sobotę zaplanowano między innymi finały sportów zespołowych. Do tej grupy zalicza się oczywiście piłka nożna mężczyzn.

W decydującym meczu dojdzie do hitowej potyczki, w której to naprzeciw siebie staną zespoły Brazylii oraz Hiszpanii.

Pierwsza z tych ekip rozprawiła się w meczu półfinałowym z Meksykiem, z kolei przedstawiciel Starego Kontynentu okazał się lepszy od Japonii.

Na boisku nie zabraknie wielkich nazwisk. Zagrają między innymi Richarlison, Dani Alves, Marco Asensio czy Pedri.

Początek starcia o 13:30. Transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem TVP Sport oraz Eurosportu.

Składy na Brazylia - Hiszpania:

Brazylia: Santos, Alves, Nino, Diego Carlos, Arana, Guimaraes, Luiz, Claudinho, Cunha, Antony, Richarlison.
Ławka: Brenno, Malcom, Matheus Henrique, Menino, Paulinho, Reinier, Ricardo Graca.

Hiszpania: Simon, Gil, Garcia, Torres, Cucurella, Zubimendi, Merino, Pedri, Asensio, Oyarzabal, Olmo.
Ławka: Fernandez, Gil, Mir, Miranda, Moncayola, Soler, Vallejo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy